Riviera Shqiptare me jahte

0 (No Review)
From: €0.00
0
(0 review)
Check
Duration

Tour Type

Daily Tour

Group Size

1 person

Languages

___

About this tour

Ju ftojmë te shijoni bregdetin në kuvertën e jahtit tonë ,

Nisja behet nga Marina e Orikumit Vlorë deri në gjiret e brendshëm të Karaburunit (ose bregdetit të Vlorës). 
Udhetimi behet gjate orarit 9:00-19:00 cdo dite dhe stine te vitit

Informacione reth jahtit :
Gjatësia: 13 MT
Gjerësia: 4 MT
Gabina: 2
Banjo: 1
Kuzhinë: 1
Max të ftuar: 8 persona

PËRFSHIHET :KARBURANTI, KAPITENI, STEWARDESS, PIJE MIKPRITËSE DHE ANTIPASTA

Kujdes !
-Ju lutem, mos hyni brenda jahtit me rrobat tuaja të lagura.
-Ju lutem mos hidheni në det pa e fikur motorin deri në një urdhër nga kapiteni.
-Nëse fëmijët tuaj janë me ju, ju lutemi sigurohuni që ata janë nën mbikëqyrjen tuaj gjatë gjithë kohës.
- Vini re se kapiteni ka gjithmonë të drejtë, prandaj ndiqni udhëzimet e tij me shumë kujdes.
-Tshtë rreptësisht e ndaluar të prekni instrumentet e komandës.
-Për çdo kërkesë, një stjuardesë është në dispozicionin tuaj gjatë gjithë kohës.

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rated
(0 review)
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
0 review on this Tour - Showing 1 to 0

Write a review

From: €0.00
0 (No Review)
Total
€0.00

Owner

admin

Member Since 2023

Explore other options